Zgłoszenia

Widzisz subtelne piękno, potrafisz dostrzec kruchość emocji ? Chciałbyś mieć wyjątkowe zdjęcia tylko i wyłącznie dla siebie a może dla drugiej połówki ? A może pragniesz zatrzymać czas i urodę? Kto wie dokąd mogą cię zaprowadzić pierwsze kroki; niewykluczone, że na szczyt większej bądź mniejszej kariery. Każdy z nas od czegoś zaczynał; ja też. Pisz śmiało a być może to właśnie z Tobą wykreujemy indywidualny świat, który będzie początkiem wszystkiego...

 

Udział w sesji jest całkowicie bezpłatny! Sesja u mnie lub u Ciebie. Nie wykonuję zdjęć w stacjonarnym studio; uważając tą formę za gorszą, cholernie przewidywalną i nie wnoszącą pierwiastka świeżości, nowatorskości. W 90% moim studiem jest przyroda i miejsca zastane w których wykonujemy sesję. Zamknięte pomieszczenia zdecydowanie na tak jeśli dysponujemy ciekawym miejscem, starym strychem, opuszczonym młynem czy pałacowym pokojem. Nie wykonuję mocnych przeróbek zmieniających postać lub obiekty w tle. Zdjęcie gdzie jest zbyt dużo Photoshopa i zmian w stylu matrixa nie jest już fotografią a jedynie dziełem grafika. Nie jestem grafikiem i nie zamierzam nim być.

 

Moja wizja fotografii to moja twórczość sygnowana nazwiskiem dlatego pamiętaj, iż to ja stawiam warunki i nakreślam propozycje sesji - nie Ty. Jesteś gościem u wrót mojego obiektywu dlatego Twoje zachowanie powinno być adekwatne. Wszystko ustalamy wcześniej i wspólnie kreślimy granice które mi narzucisz. Twoje pomysły też się liczą !

 

Z racji iż na co dzień zajmuję się filmem i fotografią ślubną która pochłania mi 90 % życia to czas oczekiwania na opracowane materiały może sięgać do roku czasu ! Oprócz Ciebie mam też zdjecia innych modeli więc jeśli cierpliwość nie jest Twoja mocną stroną zrezygnuj.

 

Jestem sympatycznym, otwartym człowiekiem na totalnym luzie; tegoż samego oczekuję od Ciebie.

 

Warunek konieczny to oczywiście pełnoletność. Obowiązuje umowa. Jeśli jesteś z daleka to zazwyczaj sesja dwudniowa -szczegóły po kontakcie.

 

Jeśli spodobało Ci się moje spojrzenie na męski portret i sztukę jako szerszy kontekst to pisz śmiało; jeśli nie lub nie rozumiesz o czym piszę - opuść stronę.

 

W celu wymiany doświadczeń, współpracy chętnie nawiąże kontakt z doświadczonymi fotografami.

 

Zapraszam do polubienia na FB i obserwacji na Instagramie.

© 2017 by Mariusz Michalak. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projektowanie stron www