Opinie

ARTUR

Fotograf z głową pełną pomysłów. Z nim zdjęcia wyjdą na pewno, a efekt bedzie zgodny z oczekiwanym! Pełna kultura, klasa i spokój, a pozowanie wydaje sie czymś naturalnym. Dodatkowo bardzo miły i uprzejmy człowiek, chętny pokazać kulturę, zabytki i krajobraz okolicznych regionów. Nastaw się przyszły modelu na super czas i miej go w znacznej ilości! ;-) Polecam!!!

KEVIN

Jako model agencyjny, zawsze obawiam się współpracy z fotografem, z poza agencji. Mariusz zaproponował mi wspólną sesję zdjęciową-Ofertę przyjąłem. Mariusz jest człowiekiem, który szanuje czas. Prócz tego, jakim jest człowiekiem prywatnie, to zawodowo mogę szczerze stwierdzić, że ma niesamowity talent, jest bardzo kreatywny i przede wszystkim posiada klasę, w tym co robi, ale także jego niebywały gust, sprawia, że wszystko staję się bardzo zmysłowe z wyczuciem smaku. Wszystkie te czynniki sprawiły, że jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy i serdecznie polecam go Państwu, jako fotografa.

MARCELIN

Współpraca z tym fotografem dała takie efekty jakich oczekiwałem. Fotograf jest otwarty na wszelkie sugestie, wszystko można wspólnie przedyskutować. Jestem zadowolony ze swojego wyboru i polecam innym!

ADAM

Dlaczego warto z Nim współpracować? A to właśnie dlatego, że to nie tylko fotograf, a człowiek z wielką pasją, żyję z aparatem w cudownych relacjach, doskonale wie co robi, jest pewny siebie w tym co robi, a co bardzo ważne, w jego głowie rodzi się mnóstwo świetnych pomysłów, oczywiście nigdy nie lekceważy podpowiedzi swoich modeli. Bardzo dobrze wspominam tę współpracę i myślę, że to nie ostatnia :)) Pozdrowionka !

TOBIASZ

Bardzo kreatywny i pełen pasji artysta, świetnie umie nawiązać kontakt z modelem, co skutkuje genialnymi ujęciami. Pełen pomysłów i nigdy nie poprzestający na poziomie ,,zadowalającym".

© 2017 by Mariusz Michalak. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projektowanie stron www